Shipment

  Návrat politiky

  Vaše spokojenost je zaručena , když si koupíte na cyklisticke.com . Položky lze vrátit za vadné výměnu , pokudžádost musí být předložena do 5 dnů ode dne, obdržíte své zboží . Zboží lze také vrátit za náhradu nebo obchodního kreditu, pokud zboží nebyla nikdy použita , pokudžádost musí být předložena do 5 dnů od data, kdy jste ji obdrželi . Poplatek může požádat o náhrady .

  Testujeme naše produkty , než začneme nabízet k prodeji . Také zkontrolujte, zda každý kus zboží předtím, než jsme loď nějaké rozkazy . Pokud nejste schopni používat žádné produkty , kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme . cyklisticke.com není odpovědná za jakékoliv škody, které vzniknou na zařízení nebo příslušenství, v průběhu nebo po použití .

  výměny

  Vadné zboží je možno vyměnit za stejné položky , pokudžádost musí být předložena do 5 dnů ode dne, obdržíte své zboží . Žádná výměna bude provedena po tomto 5 - denní lhůty . Veškeré náklady na dopravu jsou nevratné .

  náhrady

  Položky lze vrátit za plnou náhradu , pokud :

  1. . Žádost musí být předložena do 5 dnů ode dne, obdržíte své zboží .

  Druhýpředmět nikdy použitý .

  3. Veškeré obalové materiály , obaly , uživatelská příručka ( y) , záruční karta a součástí příslušenství , dílů a spotřebního materiálu pro vrácené zboží .

  4 . Zpět na dopravu hradí zákazník .

  Veškeré vrácené položky, které nesplňují výše uvedené podmínky pro plnou náhradu jsou předmětem zpětného poplatek . Návrat poplatek bude zdarma pro všechny produkty, které mají otevřený balíček , se používají nebo chybějící obal , obal , manuál ( y) , záruční list , příslušenství , dílů a / nebo dodávky .

  Žádné výnosy budou přijímány na položky, které jsou poškozené , znetvořený , poškrábaný , zneužívány nebo chybějící originální obal . V tomto případě bude žádná náhrada nebo výměna bude poctěn a zboží bude vráceno zákazníkovi na náklady zákazníka . Pokud je zákazník ochoten zaplatit za náklady na dopravu budou zrušeny zboží .

  Vezměte prosím na vědomí , že se může rozhodnout, že úvěr , kde je stanoveno, že bude . Získat plnou částku vráceného zboží

  Náhrady jsou vydány ve stejné podobě platby za nákup obvykle do 14 dnů .

  Ne vyměnil Case

  1. . Nenechávejte výrobek po marně.

  Za druhé , prosím , kontaktujte nás pro více informací , než si koupíte od nás , pokud si nejste jisti velikostí . V opačném případě nebudeme akceptovat požadavek . Můžete správnou velikost zpět

  3. Velikost standardní sporný .

  4 . Prosím, kontaktujte nás pro více informací , než si koupíte od nás , pokud si nejste jisti materiálu . V opačném případě nemůžeme přijmout váš požadavek návratu. Špatné materiály zpět

  5 . Nechcete, aby naše výrobky .

  6.  cyklisticke.com udržel konečné právo na interpretaci našich návratové politiky